ul. Kamińskiego 11, 30-644 Kraków
Ul. Opolska 12, 31-323 Kraków

O nas

Wiemy co zrobić, by klient do nas wrócił


Salon Auto Gamma w Krakowie to miejsce, w którym zajmiemy się Twoim autem w całej jego okazałości. Wykorzystując doświadczenie i znajomość nietuzinkowych rozwiązań, które zbieramy od 1993 roku.
I dajemy Ci gwarancję, że każdą pracę dla Ciebie wykonamy z należytą starannością!
Patrząc z perspektywy rynku motoryzacyjnego jesteśmy w Europie jednym z największych importerów części i akcesoriów do lamp samochodowych. 
Z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu skutecznie czyścimy reflektory, uszczelniamy, naprawiamy i konserwujemy, by służymy właścicielom kolejne lata.

Szeroka gama usług obejmuje również m.in.:
- zmianę koloru auta poprzez oklejenie folią
- aplikację folii ochronnych PPF
- usługi lakiernicze
- naprawę bądź wymianę szyb samochodowych
- renowację tapicerki skórzanej

Szukasz renomowanego miejsca dla swojego auta – sprawdź rekomendacje


Naszym największym atutem są pozytywne opinie naszych klientów i szerokie portfolio usług, które dla nich wykonaliśmy. 

Jesteśmy profesjonalnym zespołem pasjonatów swojego zawodu, dlatego podejmujemy się wymagających projektów. W naszym salonie wykorzystujemy nowoczesne technologie i produkty uznanych marek, m.in. takich jak: Glass Technology, a w przypadku folii – 3M.

Folie satynowe, folie kameleon, folie carbonowe, a może po prostu folie ochronne?


Wybór nie musi być oczywisty, w przypadku zmiany koloru auta mamy multum możliwości zarówno jeśli chodzi o typ folii, jak i jej odcień. Korzystając z naszego doświadczenia chętnie doradzimy w wyborze, tak by efekt końcowy jak najbardziej odpowiadał potrzebom klienta i cieszył jego oko przy każdym spojrzeniu na auto.

Pokrywamy samochody także przezroczystymi foliami PFF – nie zmieniają one wyglądu samochodu, ale stanowią dodatkowy „płaszcz” ochronny. 
Tak zabezpieczone auta są odporniejsze na zarysowania, zachowują kolor mimo ekspozycji na słońce, a także co ciekawe lepiej trzymają wartość na rynku wtórnym dzięki lepszej prezencji zapewnianej przez efekt świeżego lakieru.

Zapraszamy do skorzystania z uslug oklejenia auta w Auto Gamma. Czekamy na Państwa w naszym warsztacie – ul. Siemaszki 1, Kraków.
Ul. Kamieńskiego 11,
30-644 Kraków
Ul. Opolska 12,
31-323 Kraków