ul. Kamińskiego 11, 30-644 Kraków
Ul. Opolska 12, 31-323 Kraków

Zmiana koloru auta

Wybierz kolor, zostaw nam swoje auto, a resztę zrobimy za Ciebie!


Znalazłeś wymarzone auto, ale do pełni szczęścia chciałbyś, aby miało Twój ulubiony kolor? 

Zastanawiasz się nad nowym kolorem karoserii, ale nie chcesz na stałe lakierować samochodu?

Chciałbyś, by zmiana koloru Twojego auta, została zrealizowana w mniej niż tydzień?

Kiedy klient przychodzi do naszego salonu w Krakowie z życzeniem zmiany koloru auta, prezentujemy mu dwie możliwości – tradycyjne, gruntowne lakierowanie samochodu bądź oklejenie auta w całości folią.

Drugi sposób każdego roku zyskuje coraz więcej zwolenników przez wzgląd na niższą cenę, krótki czas realizacji usługi i efekt nieustępujący temu po położeniu nowego lakieru.

Auto folie – czy mogę puścić wodze fantazji?


W porównaniu do lakierowania, oklejanie samochodu to mało inwazyjna i bezpieczna metoda pozwalająca na wierne odtworzenie wybranego koloru bez niszczenia warstwy pierwotnego lakieru. 

Folie 3M, z których korzystamy w naszym salonie, oferują szeroki asortyment w zakresie kolorów, faktur i odmian folii. Szczególnie modne ostatnio jest oklejanie folią carbonową o wyjątkowej i ciekawej strukturze, również w dotyku, a imitującej materiał dobrze znany ze sportów motorowych. 

Nowy kolor auta może być metaliczny, satynowy, błyszczący, matowy lub szczególnie spektakularny – typu kameleon – czyli zmieniający się w zależności od kąta padania światła! Z takimi możliwościami nic nie ogranicza naszych klientów i upragniony kolor auta jest na wyciągnięcie ręki.

Oklejanie jest lepsze? Trwałość i inne walory


Folie w przeciwieństwie do lakieru nie ulegają degradacji pod wpływem promieni słonecznych, więc nie ma obawy że kolor wyblaknie.  Kolejną przewagą nad lakierowaniem jest pewność otrzymania idealnego odcienia koloru, dokładnie takiego jak wybrał klient. Nie ma tutaj miejsca na wizytę w mieszalni farb, „dorabanie” koloru gdy go zabraknie jak i nerwowe wyczekiwanie, czy po wyschnięciu lakieru odcień będzie się zgadzał.

Za to dzięki warstwie folii na karoserii zapewniamy zabezpieczenie oryginalnego lakieru w codziennym użytkowaniu – przed promieniami UV, kamykami, zarysowaniami. Będzie to miało pozytywny wpływ na wartość auta na rynku wtórnym – co również warto wziąć pod uwagę kalkulując koszt całej operacji.

Podsumowując, folie samochodowe w całym spektrum barw i wzorów to rozwiązanie, które może zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Warto poświęcić mu uwagę zarówno dzięki dodatkowym korzyściom w stosunku do lakierowania, atrakcyjniejszą cenę, jak i możliwość szybkiej aplikacji. Zapraszamy do zakładki Wycena po informację jakim kosztem możesz mieć swoje ukochane auto w wymarzonym kolorze!
Ul. Kamieńskiego 11,
30-644 Kraków
Ul. Opolska 12,
31-323 Kraków