ul. Kamińskiego 11, 30-644 Kraków
Ul. Opolska 12, 31-323 Kraków

Zabezpieczenie auta folią ochronną

Folia ochronna – jednorazowa aplikacja, a ochrona lakieru na lata


Poszukujesz sposobu na utrzymanie intensywnego koloru swojego auta przez lata?

Drażnią Cię odpryski lakieru i rysy na karoserii, które tworzą się niepostrzeżenie przy codziennym użytkowaniu samochodu? 

Chciałbyś, aby Twoje auto długo po zakupie wyglądało jak prosto z salonu?

Sposób na to wszystko znajdziesz w naszym krakowskim salonie, w postaci aplikacji samochodowej folii ochronnej!

Zanim uznasz, że nie może być jednej odpowiedzi na powyższe pytania pozwól, że podkreślimy jedną cechę, która charakteryzuje Auto Gamma – nie pozwalamy sobie na błędy. Z tego powodu proponujemy Ci rozwiązania, których skuteczność potwierdzili klienci podczas naszej wieloletniej praktyki. Dlatego możemy zapewnić, że dzięki oklejeniu auta folią PPF lakier będzie skutecznie zabezpieczony na długi czas.

Oklejanie samochodu – co inwestujesz, a co zyskujesz


Czy to jest trwałe? Czy folia się nie odklei? Czy poznam, że samochód, był oklejony? 

Te i podobne pytania muszą towarzyszyć realizacji usługi zabezpieczenia samochodu folią. Dla uzyskania idealnego efektu końcowego nasi specjaliści stosują indywidualne podejście do każdego auta i biorą pod uwagę szereg czynników – charakterystyczne linie karoserii danego modelu, nietypowe przetłoczenia czy kształty elementów oraz same gabaryty auta. Jeśli wszystkie fragmenty folii zostaną profesjonalne przyklejone to nie ma szans, by się ona odkleiła! 

Efekt będzie tym lepszy jeśli wykona się to bezpośrednio na nowe auto, którego jeszcze nie „ochrzciły” długie paznokcie właścicielek, ostre przedmioty i wąskie miejsca parkingowe.

Okleić można całe auto bądź tylko newralgiczne miejsca, które są szczególnie narażone na zarysowania, np. maskę i pas przedni, wnęki od klamek czy tylny zderzak przy przestrzeni ładunkowej. 

Popularnym rozwiązaniem wśród naszych klientów jest także zabezpieczenie reflektorów, często połączone z wcześniejszą regeneracją, którą także zapewniamy.

Postaw na folię PPF (Paint Protection Film)


Nałożenie folii zapobiega również powstawaniu korozji izolując elementy nadwozia samochodu od czynników zewnętrznym które jej sprzyjają, takich jak – zmiany atmosferyczne, różnorodność podłoża po którym auto się porusza, czy inne uszkodzenia mechaniczne. 

A dzięki strukturze folii, jeżeli powstaną na jej powierzchni zarysowania, można je łatwo usunąć poprzez ekspozycję na ciepło. Po rysie nie będzie śladu!

Podsumowując, w poszukiwaniu rozwiązania, które będzie chronić kolor i strukturę Twojego lakieru rekomendujemy aplikację folii ochronnej. Zapraszamy do zakładki Wycena, by poznać koszt tej usługi w przypadku Twojego auta!
Ul. Kamieńskiego 11,
30-644 Kraków
Ul. Opolska 12,
31-323 Kraków